Podlahy Flotex Classic & Flotex HD

Flotex je krytina, která v sobě kombinuje nejlepší vlastnosti hladkých elastických podlah (odolnost, trvanlivost, údržba) a koberců (komfort, útlum hluku, teplý omak).

Přejít na web dodavatele
 • Lokalita: Brno-jih

Fotogalerie

Zajímavé produkty jiných firem

Renovace sportovní podlahy

Sportovní podlahy

Zajišťujeme kompletní dodávku sportovních podlah, včetně lajnování hřišť a vybarvení ploch, barvy nebo moření. Renovace tělocvičen a sálů.

podlahářské

Podlahy

Nabízíme podlahy a podlahářské práce na klíč pro Váš dům, byt, kancelář či nebytové a průmyslové prostory.

logo

Stavební práce

Nabízíme i stavební práce, zemní práce, demolice, pokládku dlažeb.

 • Lokalita: Tišnov
logo

Stavební materiál

Zajišťujeme prodej štěrku, kamení, písku.

 • Lokalita: Tišnov
Interiéry Najrent

Interiéry Najrent

Podlahy, dveře a další doplňkový sortiment nabízíme v naší kamenné prodejně v Hodoníne. Poradíme při výběru podlahovin a dveří. Garantujeme dodržení technologických postupů od přípravy podkladu, přes odbornou pokládku až po finální údržbu nové podlahy. Navštivte naši kamennou prodejnu a zvolte tu...

 • Lokalita: Hodonín
logo

Stavební práce

Nabízíme stavební práce po celé České republice.

 • Lokalita: Litobratřice
logo

Podlahy

Zahájili jsme aplikace pro průmyslové podlahy již v roce 1994 se spolupracovníky, kteří již měli několikaletou praxi v oboru. Od té doby se neustále vzděláváme (podstupujeme různá školení) a získáváme nové znalosti z tohoto dynamicky se rozvíjejícího oboru.

 • Lokalita: Brno-Medlánky
Prodej cihel ECOTON pro běžné zdění - celá ČR

Prodej cihel ECOTON pro běžné zdění - celá ČR

Standardní broušené i nebroušené cihly šíře 44,0; 40,0; 36,5 a 30,0 cm pro běžné zdění s dodatečným zateplením. Součinitel prostupu tepla 0,29 - 0,38 W/m2K. K dispozici taktéž příčkové cihly šíře 24,0; 17,5; 14,0; 11,5 a 8,0 cm. Dále nosné a nenosné překlady pro kompletní obvodový plášť.

 • Lokalita: Hodonín
Prodej tepelně izolačních cihel ECOTON - celá ČR

Prodej tepelně izolačních cihel ECOTON - celá ČR

Tepelně izolační broušené i nebroušené cihly produktových řad ISO-PLUS; ISO-PRO a ISO-MAXI. Šíře 49,0; 44,0; 42,5; 40,0; 36,5 a 30,0 cm pro zdění bez nutnosti dodatečného zateplení. Součinitel prostupu tepla 0,14 - 0,29 W/m2K.

 • Lokalita: Hodonín
Vinylové podlahy

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy jsou moderní podlahovou krytinou z kvalitního PVC. Dokážou imitovat téměř jakýkoliv podlahový materiál, a to vzhledem i strukturou. Jedná se o odolné podlahy Brno a Praha se snadnou údržbou. Pokládají se celoplošným lepením nebo v plovoucí variantě. Tyto kvalitní podlahy zajistí skv...

 • Lokalita: Brno-Starý Lískovec
Schody

Schody

Součástí nabídky naší firmy jsou renovace schodů pomocí různých podlahových materiálů - vinyl, laminát, dřevěné, PVC, koberec. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Radim Brabec

Sádrokartonářské práce, obklady, dlažby

Nabízím kompletní stavební práce. Zaměřuji se především na montáže sádrokartónových stropů a stěn, pokládku obkladů a dlažeb. Dále provádím zateplování, vyhotovování nových omítek a štuků a mnoho dalšího. Svou práci vždy odvádím rychle a kvalitně. Působím v okrese Hodonín.

 • Lokalita: Násedlovice
 • Telefon: +420774234433
logo

Nákladní mezinárodní doprava

Provozujeme nákladní mezinárodní autodopravu se specializací na sypké materiály. K dispozici jsou vozy značek Tatra, Iveco, Scania a Ford.

 • Lokalita: Tišnov
Bistro Najrent

Bistro Najrent

Samoobslužná restaurace s tradičním českým jídlem i s českými specialitami. Pro pohodlí hostů je k dispozici jídelna a salónek. Všechny vnitřní prostory jsou nekuřácké. Dobře se nají jak rodiny s dětmi tak dělníci, nebo manažeři.

 • Lokalita: Hodonín
logo

Reality

Pronajímáme kanceláře a nemovitosti koncovým klientům. Nemovitosti modernizujeme a přizpůsobujeme požadavkům zákazníka, aby měl dostupný veškerý komfort.

 • Lokalita: Hodonín
logo

Průmyslové podlahy

Zabýváme se realizací průmyslových podlah.

 • Lokalita: Litobratřice
Realizace vnitřních strojních omítek

Realizace vnitřních strojních omítek - Jihomoravský kraj

Nejoptimálnější technologie pro rovné omítky bez více spotřeby materiálu a bez časové náročnosti.

 • Lokalita: Hodonín
Tepelně izolační cihly EVOTON

Prodej tepelně izolačních cihel EVOTON plněných minerální vatou - celá ČR

Tepelně izolační broušené cihly EVOTON plněné minerální vatou ROCKWOOL. Šíře 49,0; 42,5 a 36,5 pro zdění bez nutnosti dodatečného zateplení. Pro nízkoenergetické, pasivní a nulové domy. Součinitel prostupu tepla 0,13 - 0,24 W/m2K.

 • Lokalita: Hodonín
Soklové lišty SALAG NGF 56

Soklové lišty SALAG NGF 56

Oblíbené soklové lišty vyznačující se vysokou odolností, snadnou instalací i vynikajícím vzhledem, navíc umožňují uschování kabelů.

 • Cena: Lišty i s příslušenstvím se slevou 20%
 • Lokalita: Bukovinka
tmeleni

Tmelení

Každá podlaha se díky teplotním změnám smršťuje. Aby nedošlo k nevratnému poškození je třeba podlahy dilatovat. Dilataci je třeba ošetřit proti poškození trvale pružným materiálem - tmelem. Nejčastěji používáme jednosložkové polyuretanové (PU) tmely.

 • Lokalita: Pernštejnské Jestřabí

Kontakt

BRASED EUROTEXTIL CZ, spol. s r.o.

Adresa
Škrobárenská 10, 617 00 Brno
E-mail
email
Web
http://www.brased.cz
Telefon
+420602764642

velká mapa

Kontaktní formulář