Recepce

Moduly recepcí o šířce 80, 120, 140, 160 cm spolu s 90-tistupňovým obloukovým dílcem umožňují sestavení recepcí různých velikostí podle Vašich požadavků.

Přejít na web dodavatele
 • Lokalita: Slavkov u Brna

Fotogalerie

Zajímavé produkty jiných firem

Školní lavice a židle

Školní lavice a židle

Pro školy nabízíme možnost výběru z několika druhů lavic a židlí pro jejich žáky. Barevné provedení kovových konstrukcí a různé dekory desek lavic na přání.

 • Lokalita: Brno-střed, Veveří
Kancelářské židle a křesla

Kancelářské židle a křesla

Nabízíme výběr z mnoha druhů kancelářských křesel a židlí. Široký sortiment potahových látek a doplňků Vám umožní vybrat si židli či křeslo přesně podle Vašich představ. Prodej i náhradních dílů.

 • Lokalita: Brno-střed, Veveří
Oplocení

Oplocení

Realizujeme výstavby oplocení.

Správa zeleně

Správa zeleně

Údržba a správa zeleně, parků, npr, npp.

terasa

Dřevěné terasy

Nabízíme vám řešení v podobě dřevěné terasy z exotického dřeva.

 • Lokalita: Ivanovice na Hané
Dřevo moravia - logo

Dřevo Morava - prodej dřeva v Jihomoravském kraji

Nabízíme kvalitní dřevo pro další prodej, na přípravu pizzy, na grilování nebo uzení. Dodáváme do států EU, vystavíme všechny potřebné doklady, včetně prokázání původu dřeva.

 • Lokalita: Rajhrad
 Topol, neštípané, kulatina

Neštípaná kulatina metrovky

Neštípaná kulatina (také známo jako metrovky) je dřevo připravené pro Vaše vlastní zpracování. Dodáváme dřevo v průměrech 10-30cm. Z důvodu složitější manipulace je možné objednat pouze s naší dopravou.

 • Lokalita: Rajhrad
Palety skládaného dřeva

Palety skládaného dřeva

Štípaná polínka palivového dřeva skládaná do palet s co nejmenším podílem volného prostoru. Paleta má rozměr 1x1x1m a jedná se tak o 1 metr skládaný (rovnaný). Nakládka je prováděna vysokozdvižnými vozíky.

 • Lokalita: Rajhrad
Prms

Sypané štípané palivové dřevo

Sypané palivové dřevo jsou naštípaná polínka na danou délku, sypaná do určitého prostoru (odměřovací válec, vozík, korba, kontejner). Nakládka je prováděna nakladačem s obsahem lžíce 1 metr kubický. Dřevo vozíme v kontejneru, sklápěcím vozíkem nebo kombinací. Je také možný osobní odběr.

 • Lokalita: Rajhrad
Tekutý podpalovač

Podpalovače + grilování

Nabízíme jako doplněk k palivovému dřevu. Je však možné koupit i samostatně. Tento sortiment zasíláme i na dobírku.

 • Lokalita: Rajhrad
Konferenční, přísedící a barové židle

Konferenční, přísedící a barové židle

Konferenční a přísedící židle hodící se, jak do kanceláře pro Vaše klienty, tak do zasedacích místností či čekáren. Velké množství druhů povrchů a odstínů látek, tak aby se židle hodili přesně tam kam chcete.

 • Lokalita: Brno-střed, Veveří
Největší zpracovatel akátu v ČR - www.kuly.cz

Největší zpracovatel akátu v ČR - www.kuly.cz

Specifikem firmy je výroba kůlů z akátu, dubu a jehličnatých dřevin. Dále nabízíme také výrobu štípaných akátových kůlů, řezaných akátových kůlů, frézované akátové kulatiny, odkorněného akátového dřeva a akátového i dubového řeziva.

Kácení stromů

Kácení stromů

Rizikové kácení a ořez stromů.

Prodej dřeva

Nabízíme nákup a prodej dřeva.

Vánoční logo

BAUING - CZ, s.r.o

Poskytujeme kvalitní služby v oblastech jako je výroba a prodej biopaliv,palivového dřeva štípaného. Neváhejte nás kontaktovat na tel.775337511 pro bližší informace. Působíme v Jihomoravském kraji okres Břeclav.

 • Lokalita: Lednice
Výkup dřeva

Výkup dřeva, pilin, hoblin, slámy, papíru a palet

Vykupujeme dřevní vlákninu (a kulatinu), palety, piliny a hobliny, papír a slámu. NEvykupujeme piliny a hobliny z lepených desek. Palety - nerozbié různých rozměrů a barvy. Sláma - balíky malé i velké od samovýrobců. Vykupujeme i malé množství.

 • Lokalita: Rajhrad
Štípač dřeva

Dřevoobráběcí stroje na půjčení

Chcete si sami zpracovat dřevo a nemáte k tomu potřebnou techniku? Nabízíme možnost zapůjčení štípačů, pil a dalšího sortimentu.

 • Lokalita: Rajhrad
Pytlované palivové dřevo

Pytlované palivové dřevo

Potřebujete jen trochu dřeva do krbu, na chatu nebo na grilování? Máme připravené skladem pytlované palivové dřevo. V pytly jsou skládány polínka palivového dřeva vybrané dřeviny. Polínka mají délku 33cm, pokud máte zájem, napytlujeme jakýkoliv sortiment.

 • Lokalita: Rajhrad
Špalek

Špalek na štípání

Masivní špalek na štípání z topolového dřeva. Standardně vyráběný ve velikosti 65x35 cm, dle přání jsme schopni vyrobit špalek na míru. Topolové dřevo se špatně štípe, takže se špalek nerozdělí. Vydrží srovnatelně se špalky z tvrdších dřevin.

 • Lokalita: Rajhrad
Sekera Festa

Sekery, kalače, klíny, ... FESTA

Nabízíme jako doplněk k palivovému dřevu. Je však možné koupit i samostatně. Nabízíme kvalitní nářadí značky FESTA. Tento sortiment zasíláme i na dobírku.

 • Lokalita: Rajhrad

Kontakt

Václav Eliáš - židle, křesla, stoly,kancelářský nábyte HOBIS,čalounictví

Adresa
Brněnská 117, 684 01 Slavkov u Brna
E-mail
email
Web
http://www.zidle.elias.cz
Telefon
+420544220230

velká mapa

Kontaktní formulář