Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy jsou v dnešní době neodmyslitelnou součástí většiny moderních domácností. Díky přijatelné ceně, relativně snadné pokládce i údržbě, dlouhé životnosti nebo atraktivnímu designu si plovoucí podlahy získaly vysokou oblibu u majitelů nejen bytů, ale také rodinných domů.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita: Brno-sever

Další produkty dodavatele

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy mají podobné vlastnosti jako PVC podlahy, ale jelikož se pokládají v dílech a nikoliv celistvě, lze o ně snáze pečovat a v případě poškození snadno vyměnit jen poškozený dílec.

  • Lokalita: Brno-sever
Linolea

Linolea

Pod pojmem linoleum si řada lidí představí lacinou pokrývku betonových podlah, dříve hojně používanou např. v panelových domech. Tato představa je však mylná. Dnešní linolea jsou moderní, atraktivní a funkční podlahové krytiny, které oproti svým konkurentům přináší celou řadu výhod.

  • Lokalita: Brno-sever
Laminátové podlahy

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy patří mezi nejoblíbenější podlahové krytiny vůbec. Důvodem je hlavně jejich velmi příjemná cena, přičemž kvalita podlahy zůstává stále vysoká. Další velkou předností laminátových podlah je jejich design - mnohé nelze pouhým zrakem a někdy ani dotekem rozeznat od podlahy dřevěné.

  • Lokalita: Brno-sever
PVC podlahy

PVC podlahy

PVC podlahy navíc představují inteligentní řešení pro ty, kdo chtějí snížit hlučnost ve své domácnosti, narozdíl od dřevěných nebo laminátových podlah totiž PVC podlahy výrazně tlumí zvuky.

  • Lokalita: Brno-sever
Koberce

Koberce

Ačkoliv podlahovým krytinám v poslední době vládnou spíše plovoucí podlahy, i koberce se nadále těší vysoké přízni. Je to zejména díky tomu, že koberce dodávají pocit tepla, bezpečí a maximálního pohodlí. Koberce navíc nekladou žádné limity vašim fantaziím a představám co se týče barev či vzorů.

  • Lokalita: Brno-sever
Dřevené podlahy

Dřevené podlahy

„Dřevo je dřevo“, zní nejčastěji argument těch, co nad všechny ostatní preferují dřevěné podlahy. A mají pravdu. Dřevěné podlahy jsou vždy originální, designově velmi atraktivní, příjemné na dotek, působí jako tepelná izolace a mají dlouhou životnost.

  • Lokalita: Brno-sever

Kontakt

KB komplet servis, s.r.o.

Adresa
Trtílkova 438/10, 612 00 Brno-sever
E-mail
email
Web
http://www.kbservis.cz
Telefon
+420608222770

velká mapa

Kontaktní formulář