DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Neznámý subjekt neoprávněně zneužívá jméno B2M.CZ a Hledat.cz, rozesílá falešné faktury a předžalobní výzvy. Jedná se o podvod. Neprovádějte žádné platby. Pokud jste takovou zprávu obdrželi, kontaktujte nás. Více zde.
Jhm.Firmyvkraji.cz
| katalog firem v Jihomoravském kraji

ATELIER 2002, s.r.o.

Zachova 634/6, Brno-střed, Stránice

Zaměřujeme se na architektonické řešení staveb. Nabízíme projekční činnost v celém rozsahu projektové dokumentace (zadání, dokumentace pro územní řízení, projekt pro stavební povolení, projekt pro výběr zhotovitele, projekt pro provedení stavby) především v oblasti rekonstrukcí a novostaveb vysokoškolských areálů, nemocničních areálů, obchodních center, administrativních objektů, a obytných staveb, památkově chráněných objektů. Dále poskytujeme inženýrské činnosti od zajištění územního rozhodnutí, vydání stavebního povolení, výkon autorského dozoru v průběhu výstavby až po spolupráci při kolaudačním řízení a předání stavby uživateli.

Adresa Zachova 634/6, Brno-střed, Stránice
Web www.atelier2002.cz

Zajímavé produkty jiných firem

Zateplování fasád a střech

  • Lokalita: Kravaře

Nátěry na ostatní materiály

  • Lokalita: Hustopeče

Dodávky zařízení

  • Lokalita: Kladno

Zkoušky VN kabelů

  • Lokalita: Ostrava, Vítkovice

Rotační podavač

  • Lokalita: Kladno

Ohřívače

  • Lokalita: Hustopeče

Kuchyně

  • Lokalita: Brno 35

Hledáte nové zákazníky?

Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.